Výsledek adventního jarmarku o 3. neděli adventní

V neděli 16. prosince po mši svaté proběhl před kostelem další adventní jarmark farního Klubka.

Děti a maminky připravily různé výrobky a vánoční dekorace, nechyběly svíčky a různé dobroty k jídlu i pití Samozřejmě svařák, protože byla zima.

Jelikož bylo poměrně chladno, svařáku se vypilo dost :-) a neméně zahřeje jistě i zpráva, že se podařilo vybrat 6 776 Kč.

Tento obnos stačí organizaci Mary´s Meals na školní obědy pro 16 děti na celý školní rok.

Moc děkujeme všem za podporu a finanční příspěvky.

V neděli 7. října jsme přivítali nového duchovního správce naší farnosti

P. PaeDr. JCLic. Mgr. Bartoloměje Mariána Čačíka, O.Praem., a rozloučili se s P. Jakubem Berkou, který po pětiletém působení v nebušické farnosti odchází do farnosti u svaté Ludmily na náměstí Míru na Vinohradech.

Po mši svaté jsme se setkali na farním agapé, připili oběma otcům na zdraví a strávili příjemný čas.

Děkujeme všem, kdo přispěli dobrotami na společný stůl a pomohli s přípravou, obsluhou i úklidem.

Další fotografie z této výjimečné mše svaté zde: farnostnebusice.rajce.idnes.cz/Louceni_a_vitani_7.10.2018/

Kurz liturgického esperanta pro zájemce